Oferta na wymiar

W ramach oferty na wymiar, wykonujemy projekty stron internetowych, z wykorzystaniem gotowych propozycji szablonów, które dopasowujemy do potrzeb Klienta. Przed wdrożeniem projektu nasz doradca przeprowadza z Klientem krótką rozmowę w trakcie której, ustala jego potrzeby i poznaje wstępną wizję projektu. Na tej podstawie wybieramy kilka propozycji szablonów, spośród których Klient wybiera najlepszą dla siebie.

Dzięki współpracy z firmą Template Monster mamy dostęp do setek szablonów o różnej tematyce i designie, dzięki czemu zawsze mamy możliwość wyboru odpowiedniego rozwiązania.

Nasze projekty wykonujemy w oparciu o system CMS WordPress, który pozwala na zastosowanie nowoczesnych rozwiązań, jest również bardzo przystępny, jeśli chodzi o administrowanie stroną dla zwykłego użytkownika. Na prośbę Klienta możemy również wykonać stronę z wykorzystaniem innego systemu CMS, jak np. Joomla!.

Klient sam decyduje o treści strony, dostarczając nam materiały źródłowe, w ciągu 7 dni od momentu rozpoczęcia realizacji.
Jeżeli Klient wyrazi życzenie możemy również dobrać odpowiednią treść tj. grafiki, zdjęcia, a także utworzyć teksty na stronę.
Opcje te są płatne dodatkowo.

Istnieje również możliwość wykupu domeny wraz z hostingiem. Opłata za hosting jest realizowana w formie miesięcznego abonamentu. Każda strona jest optymalizowana pod względem technicznym, jak i z myślą o późniejszym pozycjonowaniu.
W cenie zawarta jest również integracja z mediami społecznościowymi.

Jeśli są państwo zainteresowani zapraszamy do kontaktu, nasi doradcy są do Państwa dyspozycji!