O Nas

Jesteśmy młodą dynamicznie rozwijającą się firmą w branży IT. Nasz zespół tworzą doświadczeni programiści graficy i doradcy klienta. Naszym celem jest tworzenie projektów przy wykorzystaniu najnowszych trendów. Stanowimy zgrany zespół, w którego skład wchodzą również wykwalifikowani specjaliści z niepełnosprawnością.

Poprzez nasze usługi pomożemy Ci stworzyć przestrzeń w Internecie, która będzie dopasowana do potrzeb Twojego biznesu. Dzięki temu, Twoi klienci intuicyjnie odnajdą się w Twojej ofercie, co pozwoli im na zapoznanie się z Twoim produktem, lub usługą. Zastosowanie indywidualnych rozwiązań pozwoli Ci łatwo wyróżnić Twoją markę na tle konkurencji. Stworzymy dla Ciebie funkcjonalną i przejrzystą stronę www, dzięki której przedstawisz Klientom wizję swojego biznesu. Zaprojektowana przez nas strona będzie z nią ściśle współgrała. Tworzymy również funkcjonalne i kompatybilne aplikacje webowe, które usprawnią kontakt z Twoimi potencjalnymi klientami.

Zapewniamy jasne zasady współpracy oraz wyceny. Dbamy o dobre określenie wzajemnych oczekiwań i zobowiązań przez cały czas realizacji projektu. Zapewniamy profesjonalne wsparcie i opiekę po zakończeniu realizacji.

Nasi specjaliści pracują w trybie home office, dzięki temu możesz się z nami skontaktować w dogodnym dla Ciebie czasie i miejscu. W razie potrzeby skontaktujesz się z nami poprzez Skype, mail lub telefonicznie. Pozwoli nam to na dynamiczne wprowadzanie zmian zgodnych z Twoimi oczekiwaniami.